fbpx

Farkındalık,Değersizlik ve Güvensizlik


Değersizlik duygusu kişinin çocukluğunda ailesiyle ve çevresindeki diğer kişilerle olan ilişkilerinden ve olumsuz duygulardan kaynaklanır. Değersizlik duygusu kişinin kendini suçlamasına, yargılamasına, bağımlılığa yol açabilir.

Ve kişi sevgisiz hisseder, güçsüz ve özgüvensiz hisseder, hayır diyemez, diğer kişileri kendinden daha değerli görür. Kendisini sevmez.

Geçmişteki olumsuz duyguları çözdüğümüzde ve değerlilik duygusunu kişi hissettiğinde her şey değişir ve dönüşür.

İşte o zaman kendinize değer verdiğiniz için artık size değer veren kişilerle karşılaşırsınız. Ve sizi değerli hissettirecek olayların içinde olursunuz. Çünkü karşımızda kimse yok. Biz varız. Eğer kendimize değer verirsek çevremizdekiler de bize değer verir. Ve layık olduğumuz hayatı yaşarız.

​Kendini Sevme ve Affetme Çalışması

İnsan en çok kendini affedemez ve hatalarından dolayı suçlar. Kendini sevmez ve kendine yabancılaşır.Kişi kendini sevmezse sevilmez.

Kişi kendini suçlarsa suçlanır.Kişi Kendini affetmezse onuda affetmezler.

Herşey kişinin kendisini sevmesi ve affetmesi ile başlar. Eğer bunu yapabilirsek, içimizdeki duygular dışarı yansır ve bir frekans oluşturarak, diğer bizi seven, hoş gören ve bizi olduğu gibi kabul eden insanları hayatımıza davet ederiz.

Bu bölümde kendinizi sevme ve affetme çalışması yapacağız. Böylece kendinize bakış açınızın değişmesi hedeflenecek.

Ana Rahmi

Sabah kalktığınızda ya da günün herhangi bir saatinde bazen içinizde bir sıkıntı hissedersiniz. Bunun nereden kaynaklandığını bilemezsiniz. Bu olumsuz duygu belki siz annenizin karnındayken size gelmiştir. Belki sizin için yine mi kız denmiştir?

Ya da anne bebeğinin olmasına hazır değildir. Belki de anne çok sıkıntılı günler yaşıyordur. Bunlar bebeği ve geleceğini etkiler. Bu olumsuz duygulardan özgürleşemezse maalesef ileriki yaşlarında problemlerle karşılaşırlar.

Bu seansta annenizin rahmindeyken hissettiğiniz olumsuz duyguları dönüştüreceğiz.

Genel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN
Hızlı Mesaj
Merhaba Hızlı Mesaj Kısmına Tıklayarak Mesaj Gönderebilirsiniz..