fbpx

PARA Workshop Programı


Bilinçaltındaki Para ile İlgili Olumsuz İnançlar

The Guild of Energists (www.goe.ac) kurucusu Silvia Hartman’in Modern Energy Tapping, Emo Trance, Modern Stres Yönetimi ve SüperMind eğitimlerinden tekniklerin kullanıldığı bir çok tekniğin yanı sıra Özel bilgiler ve para blokajlarımıza nasıl yaklaşmalıyız hepsi hakkında bilgi sahibi olacağınız bu workshop ta ….

PARA İle ilgili hayatınızı bir üst seviyeye götürün
SİZİN için gerçek yıldız Olayına Doğru Çalışın!
SİZİN için çalışan mükemmel YENİ enerji tekniklerini keşfedin ve uygulayın!
PARA Hayatınızı bir üst seviyeye çıkaracak Yıldız Olayını kazanın.

WORKSHOP İÇERİĞİ

Para Neden Önemli – Para Stresinden Para Başarısına – Enerji Ortalaması – Yıldız Olayları – Enerji Şimşek Deneyimi – Aktif Olarak Değişim Aramak – PARA !!! Kurs Kurulum Cümlesi – Altın Kalbi – Önce Enerji!

Pozitiflerin Gücü – DAHA FAZLANIN GÜCÜ – DAHA FAZLA ENERJİ! Akış Egzersizi – Üç Adımlı Enerji Akış Egzersizi – Enerji Pozitifleri ile Enerjiyi Yükseltme – Pozitif Anılar: Hazineleriniz & Zenginlikleriniz – Enerji Tapping: Bir Yıldız Anıyı Etkinleştirme – Eksik Olaylar – PARA Sevgi Korkusunun Üstesinden Gelme – Yüksek Pozitif olarak PARA – PARA Enerjisi ile enerjiyi yükseltme!

Enerji İlişkileri – Güzel Para Egzersizi – PARA Çizelgesi: Suç & Utanç Ötesine Gitmek – Enerji İlişkileri – Balon Ortalamaları – Balon Enerjisini Artırmak – Balonlar İçin Enerji Pozitifleri – DAHA FAZLA Vermenin Gücü – PARA Hediyesi – İş Varlığınız – Adım 1 – İşiniz ile Bağlantı Kurma – Adım 2 – Olumlu Pozitifler ile İşinize Enerji Verme – Adım 3 – Harika İş Enerji Akışı – EMO Enerji Dansı – Neşeli PARA !!! Dansı

Yıldız Nehri – Ruh Çözümleri: EMO Düşünce Akışı Tekniği – Bilinçli Düşünce Döngülerinden Kurtulma – Algının Kapısını Açmak – Başarı İçin Ruh Çözümleri – İyi Fikirlerin Gücü – Akışı Açmak İyi Fikirler – Fantastik PARA Fikirleri! – Yaratıcı Enerji – Fontan/Çeşme Alıştırması – SuperMind Çözümleri – PARA Bahçesi – Gelecek – Mucizelerin Kutsaması – Alkış! – PARA !!! Kurs – Son İpuçları

Workshop online olarak Zoom programı üzerinden yapılacak olup,yüzyüze eğitimler de verilmektedir. Türkiye’nin her yerinden katılım imkanınız olacaktır.

Daha fazla bilgi almak için bize whatsapp danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN
Hızlı Mesaj
Merhaba Hızlı Mesaj Kısmına Tıklayarak Mesaj Gönderebilirsiniz..